Publiczne Gimnazjum w Jastrzębiu
  Najwybitniejsi
 

Argalska Joanna
2003r. Wicemistrzyni powiatu w skoku wzwyż z wynikiem - 130cm
2003r. Wicemistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,45m
2004r. Brązowa medalistka powiatu w skoku w dal z wynikiem - 4,09m
2005r. Mistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,62 m
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 100 m


Bogacka Milena
2002r. Mistrzyni powiatu w tenisie stołowym - gra deblowa.
2003r. Brązowa medalistka powiatu w tenisie stołowym - gra singlowa.
2003r. Brązowa medalistka powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 17,10 m
2004r. Mistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 20,90 m
2005r. Mistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 25.00 m


Chabowska Katarzyna
2003r. Mistrzyni powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem – 9,90 m
2003r. VIII miejsce w województwie w pchnięciu kulą z wynikiem – 9,42 m


Wojciechowska Kinga
2003r. Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem - 13,8 s
2003r. Mistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem - 4,52 m
2003r. IX miejsce w województwie w biegu na 100 m
2004r. Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem - 14,2 s
2004r. Na zawodach wojewódzkich ustanowiła rekord szkoły w biegu na 100 m 13,3 s
2005r. Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 13,4 s
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m


Przeracka Karolina
2003r. Brązowa medalistka w biegu na 100 m z wynikiem - 14,8s
2004r. Srebrna medalistka powiatu w skoku wzwyż z wynikiem - 130 cm


Monika Przybylska
2004r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2005r. Wicemistrzyni powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1500 m
2006r. Srebrna medalistka biegu PCK na dystansie 600 m
2006r. Wicemistrzyni powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:42,5 s
2006r. Złota medalistka powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 400 m
2006r. Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2007r. Złota medalistka powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:46,7 s
2007r. Brązowa medalistka powiatu w sztafecie szwedzkiej - bieg na 400 m
2007r. Brązowa medalistka województwa w biegu na 300 m


Zofia Stefańska
2004r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r. Brązowa medalistka powiatu w biegu na 800 m z wynikiem- 2:42,0 min
2006r. Złota medalistka powiatu w biegu przełajowym na 1500 m
2006r. Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2007r. Srebrna medalistka powiatu w biegu na 800 m z czasem – 2:37,3 min


Sobiesierska Magdalena
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 300 m
2005r. Brązowa medalistka powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 48,9 s
2006r. Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 300


Ewelina Brzóska
2004r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2005r. Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r. Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r. Brązowa medalistka powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1500 m
2007r. Złota medalistka powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem - 22,12 m


Judyta Bogacka i Anna Hebel
2006r. Wicemistrzynie powiatu w drużynowym tenisie stołowym.


Stawicka Magdalena
2007r. Brązowa medalistka powiatu w pchnięciu kulą 4 kg z wynikiem - 7,24 m


Kułakowska Angelika
2000r. Wicemistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 14,09 m


Krajnik Natalia
2006r. Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r. Mistrzyni powiatu w biegu na 800 m z czasem – 2:48,3 min 2007 r
2008r. Brązowa medalistka powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1000 m


Mistrzynie powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
na dystansie 800 m


1.Krajnik Martyna
2.Piotrowicz Anna
3.Malinowska Małgorzata
4.Klimowska Sylwia
5.Grochowska Daria
6.Hebel Anna
7.Gorczyńska Anna
8.Jankowska Anna
9.Jakubowska Agata
10.Olszta Julia
11.Żbikowska Karolina


Argalski Bartosz
2003r. Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 150 cm


Argalski Tomasz
2004r. Mistrz powiatu na 100 mz wynikiem – 12,5 s
2005r. Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 100 m
2006r. Mistrz powiatu w biegu na 100 m z czasem – 11,9s
2006r. Złoty medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
2007r. Złoty medalista w biegu na 100 m z czasem – 11,3s
2007r. Srebrny medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
2007r. Mistrz województwa w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m


Zieliński Łukasz
2005r. Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej–bieg na 300 m
2006r. Mistrz powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 400 m


Targowski Adrian
2005r. Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–9,86 m
2006r. Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–12,32


Lewandowski Paweł
2007r. Brązowy medalista powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s


Sułkowski Dawid
2005r. Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 5,55 m


Cackowski Karol
2007r. Wicemistrz powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:40,6 s


Mączkowski Marek
2007r. Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 160 cm


Kowalski Mateusz
2007r. Mistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm


Jurkiewicz Michał
2007r. Mistrz powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 22,00 m


Jaworski Marcin
2003r. Mistrz powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s
2003r. Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem - 5,65 m
2003r. IV miejsce w województwie, w biegu na 100 m z wynikiem - 12,1


Tarnowski Łukasz
2007r. Brązowy medalista w pchnięciu kulą / 4 kg / z wynikiem – 10,50 m


Dębski Adrian
2007r. Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm


Jakub Milewski
2007r. Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,71 m


Wicemistrzowie powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
na dystansie 1000 m


1.Dariusz Dombrowski
2.Krzysztof Bielicki
3.Piotr Sendecki
4.Karol Cackowski
5.Adrian Komorowski
6.Dariusz Ilukiewicz
7.Kamil Kamiński
8.Marcin Przeradzki
9.Damian Chmielewski
10.Szymon Brzozowski
11.Marcin Brzóska

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=